Psycholog, psychoterapeuta (certyfikat nr 199 Polskiego Towarzystwa Psychologicznego), superwizor ( certyfikat nr 139 PTP). Od 1992 roku prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych oraz superwizję w podejściu psychodynamicznym. Współzałożycielka i kierownik Pracowni Integra.

Barbara Żukowska - superwizor
Czytaj więcej
Psycholog, psychoterapeuta (certyfikat nr 199 Polskiego Towarzystwa Psychologicznego), superwizor (certyfikat nr 139 PTP). Od 1992 roku prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych oraz superwizję w podejściu psychodynamicznym. Współzałożycielka i kierownik Pracowni Integra.
W dorobku zawodowym ma m.in. doświadczenie wyniesione z pracy w: Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra, w świetlicy terapeutycznej (aktualnie – Specjalistyczna Poradnia Pedagogiczno-psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży z Zaburzeniami Emocjonalnymi), w NP. ZOZ psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży Anima (w Białymstoku). Od 1997 roku prowadzi własną praktykę w zakresie psychoterapii. Była również osiem lat biegłym sądowym w Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym Sądu Okręgowego w Białymstoku oraz współpracowała z Nauczycielskim Kolegium Rewalidacji i Resocjalizacji w Białymstoku. W kolegium prowadziła warsztaty dotyczące umiejętności interpersonalnych. Prowadziła także ćwiczenia i wykłady z psychoterapii, a także psychologiczne warsztaty w AWSD w Białymstoku.
Doświadczenie zawodowe i szkolenia:
- staż w Młodzieżowym Ośrodku Psychologicznym w Warszawie, w latach 1991-1993,
- szkolenie w terapii i treningu grupowym, prowadzonego przez superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (Warszawa), w ramach grupy superwizyjno-szkoleniowej (lata 1993-1994),
- szkolenie z obszaru psychoterapii i treningu grupowego w grupie prowadzonej przez superwizora PTP (Warszawa), w zakresach: terapii psychodynamicznej, teorii relacji z obiektem oraz teorii i praktyki w podejściu psychoterapii Gestalt (1996-97),
- szkolenie w zakresie psychoterapii prowadzonego przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Białymstoku (lata 2000-2004),
- szkolenie w systemowej terapii rodzin w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ w Białymstoku (lata 2006-2009),
- ukończona własna psychoanaliza (w latach 2013-2017) ,
- seminarium superwizyjno-teoretycznego „Podstawy myśli psychoanalitycznej” (2015- 2019).
- Psychoterapia psychoanalityczna w leczeniu głębokich zaburzeń osobowości w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej (2020 – 2022).
- Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej (w trakcie)
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Artur Brzeziński
Psychoterapeuta i life coach. Prowadzi sesje indywidualne i dla par. Pracuje w ujęciu integracyjnym łącząc różne metody pracy w zależności od specyfiki potrzeb i możliwości Pacjentów.
Czytaj więcej
Posiada certyfikat specjalisty w zakresie pomocy psychologicznej dla par wydany przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje pod superwizją.
Prowadzi blog „Dobre życie” o psychologii pozytywnej na co dzień (http://dobre-zycie.blogspot.com)
Kontakt: tel. 600 970 711 e-mail: artur.brzezinski@live.com
Ważniejsze szkolenia:
- 2 letnie Studium Pomocy Psychologicznej dla Par organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia PTP
- 4,5 letni podyplomowy kurs psychoterapii w nurcie psychodynamicznym i systemowym atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
- Szkolenie I i II stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach organizowane przez Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie
- Studia podyplomowe z Life Coachingu organizowane przez Collegium Civitas w Warszawie
- Studiach podyplomowe Psychologia Biznesu dla Menedżerów organizowane przez Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego
- Szkolenie Dialog Motywujący i jego zastosowanie w pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi behawioralnie organizowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Motywującej

Małgorzata Charkiewicz-Kalinowska
Psycholog kliniczny, psychoterapeutka. Specjalizuje się w prowadzeniu terapii: indywidualnej osób dorosłych oraz par.
Czytaj więcej
Ma bogate doświadczenia pracy w służbie zdrowia, pracowała jako psycholog m.in. w: NP ZOZ Psychiatrycznym Anima, Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Klinice Neurologii Dziecięcej, Państwowym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku w Klinice Neurologii. Wspierała dydaktycznie i prowadziła współpracę z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku oraz Nauczycielskim Kolegium Rewalidacji i Resocjalizacji również w Białymstoku
Od 2000 roku skupia się na pracy z dziećmi w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Prowadzi w niej: diagnostykę, psychoedukację, terapię systemową rodzin, interwencję kryzysową, a dla rodziców warsztaty kompetencji wychowawczych.
Ważniejsze szkolenia:
1997 – specjalizacja z psychologii klinicznej (staże oraz szkolenia w zakresie psychologii klinicznej dzieci i młodzieży, psychologii klinicznej człowieka dorosłego, neuropsychologii oraz psychosomatyki m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie).
2005-2006 – szkolenie z Interwencji Kryzysowej.
2006 – trzyletnie szkolenie „Systemowa Terapia Rodzin” w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
2006-2011– całościowe szkolenie podyplomowe z psychoterapii w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Joanna Drągowska
Psychoterapeutka, certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień (nr certyfikatu 1958), pedagog. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych.
Czytaj więcej
Od 2015 roku pracuje w Etapie – Ośrodku Profilaktyki i Terapii dla Młodzieży i Dorosłych w Białymstoku, gdzie prowadzi terapię osób uzależnionych i ich bliskich. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W swojej pracy wykorzystuje przede wszystkim podejście psychodynamiczne oraz systemowe. Pracuje pod stałą superwizją.
Odbyte szkolenia:
– 4,5 letni Kurs psychoterapii pod kierownictwem prof. dr hab. Andrzeja Cechnickiego, atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, rok rozpoczęcia,
– Studium Terapii Uzależnień, Błękitny Krzyż w Polsce, rok ukończenia 2016r., Uzyskany certyfikat nr 1958,
– Staż kliniczny w Ośrodku Terapii Uzależnień Stare Juchy, 2016r.
– Szkolenie „Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach” – kurs podstawowy, Centrum Rozwiązań, 2016r., Białystok,
– Szkolenie „Dialog motywujący|”, Śląska Fundacja Błękitny Krzyż, 2015r.;

Katarzyna Dallemura-Grześ
Certyfikowana psychoterapeutka (certyfikat nr 288 Polskiego Towarzystwa Psychologicznego), prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych osób.
Czytaj więcej
Współzałożycielka Pracowni Integra. W zawodzie od 2002 r. – wówczas zaczęła prowadzić terapię w Młodzieżowym Ośrodku Konsultacji i Terapii w Białymstoku oraz w NP ZOZ Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży Anima. Współpracowała również z Uniwersytetem w Białymstoku i Kolegium Nauczycielskim Rewalidacji i Resocjalizacji w Białymstoku, gdzie prowadziła warsztaty umiejętności interpersonalnych oraz kształciła socjoterapeutów.
Od ponad dziesięciu lat prowadzi także pracę socjoterapeutyczną – równego typu grupy: wsparcia, terapeutyczne, psychoedukacyjne, ale też warsztaty dla dorosłych, młodzieży i dzieci, m.in. w świetlicach socjoterapeutycznych, szkołach i klubach abstynentów. W międzyczasie współpracowała również z Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Białymstoku, gdzie szkoliła nauczycieli.
Odbyte szkolenia:
1994 – Instytut Psychologii Zdrowia i Trzeźwości – Studium Wiedzy o Problemach Alkoholowych
1997 – Stowarzyszenie OPTA – szkolenie w zakresie prowadzenia grup socjoterapeutycznych dla dzieci i młodzieży oraz profilaktyki uzależnień
1999 – Polski Instytut Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie – szkolenia dotyczące diagnozy i terapii dzieci z zaburzeniami psychosomatycznymi i ich rodzin
2000-2004 – ukończyła szkolenie z psychoterapii Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (Białystok);
2006-2009 – ukończyła szkolenie z Systemowej Terapii Rodzin w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ (Białystok).
Interesuje się aromaterapią i dogoterapią.

Małgorzata Jastrzębska
Psychoterapeutka, psycholog, pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.
Czytaj więcej
Absolwentka Wydziału Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, ze specjalnością kliniczną. Obecnie w trakcie 4-letniej Szkoły Psychoterapii Dzieci i Młodzieży (3 rok) we współpracy z ośrodkami Regeneracja i Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.
Odbyte szkolenia i staże:
VII 2023 – VIII 2023 – staż kliniczny na całodobowym oddziale Psychiatrycznym w centrum Psychiatrii dzieci i Młodzieży w Białymstoku/ Wołodyjowskiego
2012 – 2016 Uniwersytet Humanistyczno Społeczny – Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie Psychologia kliniczna; praca magisterska temat:“Intelektualne koszty tłumienia niepożądanych myśli o innych”
2013 – 2015 Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie – Studium Pedagogiczne
2010 – 2011 Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie – Instytut Treningu i Psychoterapii: Podyplomowe Studium Coachingu – dyplom: Coach oraz zerowy semestr psychoterapii
Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując we własnym Gabinecie Rozwoju Osobistego w Narewce i odbywając staże m.in. Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Warszawie, Domu Dziecka, Centrum Szkolenia Policji a ostatnio Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Białymstoku. Gościnnie od 3 lat prowadzi zajęcia grupowe dla pacjentów dorosłych na oddziale otwartym w Poradni Zdrowia Psychicznego w Hajnówce.
Od 2019 roku pracuje pod stałą superwizją. Program szkoły pokrywa się z wymogami koniecznymi do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty przyznawanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Elżbieta Jeżyna
Psychoterapeutka, prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych osób.
Czytaj więcej
Od dwunastu lat zdobywa doświadczenie pracując w Stowarzyszeniach, Ośrodkach Psychoterapeutycznych z grupami pacjentów na Oddziałach Dziennych jak i indywidualnie z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.
W pracy terapeutycznej korzysta z różnych metod i technik w zależności od trudności z jakimi osoba zgłasza się na terapię.
Odbyte szkolenia:
2013-2017 – 4 letnie podyplomowe szkolenie w Instytucie DMT (Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem)
2017 – 2021 – asystentura w Instytucie DMT
2019 – 2023 4,5 letni Kurs Psychoterapii organizowany przez Stowarzyszenie Na rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej w Krakowie
Od 2010 roku pracuje pod stałą superwizją. Jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

Katarzyna Kaczyńska
Psycholog dziecięcy prowadzący: diagnozę psychologiczną, psychoedukację i profilaktykę.
Czytaj więcej
Od 11 lat pracuje w poradni psychologiczno – pedagogicznej oraz innych placówkach świadczących pomoc psychologiczną dla: dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli w Białymstoku. W pracy skupia się na wspieraniu rozwoju uzdolnionych dzieci, ale też na udzielaniu pomocy w przypadku: problemów emocjonalnych, w nadpobudliwości psychoruchowej, na poradnictwie w przypadku trudności wychowawczych oraz pomocy dzieciom przejawiającym zaburzenia i deficyty rozwojowe.
Realizuje autorskie programy skierowane bezpośrednio dla dzieci i młodzieży, nauczycieli, rodziców w obszarach – kreatywnego rozwiązywania problemów, twórczego myślenia oraz stymulowania zdolności. W zakresie poradnictwa świadczy pomoc skupioną na psychoedukacji dotyczącej wszystkich aspektów stymulowania i wspierania rozwoju dzieci i młodzieży, w tym właściwego postępowania wychowawczego i rozumienia przyczyn konfliktów oraz właściwego reagowania, gdy się pojawią.
Zajmuje się diagnozą rozwoju, funkcjonowania dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz specyficznymi trudnościami w nauce. Prowadzi szkolenia i wykłady dla nauczycieli, pracowników medycznych, warsztaty dla rodziców. Współpracuje z placówkami kształcenia specjalnego i integracyjnego: Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku, Podlaskim Centrum Edukacji Nauczycieli, NZOZ „Axon”, Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku oraz Akademią Medyczną w Lublinie.
Odbyte szkolenia:
2000 – Sekcja Medycyny psychosomatycznej – szkolenie dotyczące diagnozy i terapii dzieci z zaburzeniami psychosomatycznymi i ich rodzin.
2002 – Polskie Towarzystwo Psychologiczne – szkolenia dotyczące specyfiki rozwoju, funkcjonowania i terapii dzieci nadmiernie wrażliwych, nieśmiałych.
2004 – Trening myślenia twórczego i rozwoju osobowości.
2002, 2004 – Cykl szkoleń w ramach Szkoły dla Rodziców i Wychowawców: „Jak mówić… jak słuchać…”.
2003, 2005, 2008, 2010 – szkolenia dotyczące diagnozy i terapii dzieci nadpobudliwych psychoruchowo.
2004 – Katolicki Uniwersytet Lubelski – szkolenie dotyczące diagnozy osób wielorako niepełnosprawnych, z zaburzeniami rozwojowymi i mikrodeficytami.
2002, 2005, 2009 – Krajowe Towarzystwo Autyzmu – szkolenia dotyczące diagnozy, terapii osób z autyzmem dziecięcym lub innymi całościowymi zaburzeniami rozwoju.
2008 Europejski Instytut Socrates Scola – szkolenia dotyczące diagnozy specyficznych trudności szkolnych uczniów – dysleksja, dysortografia, dysgrafia, dyskalkulia.
2010 – Centrum Terapii Behawioralnej – szkolenie dotyczące zjawiska zachowań agresywnych i zaburzeń zachowania u dzieci i młodzieży.
2011 – Ośrodek Psychoterapii Behawioralnej „Sukces” Warszawa – szkolenie rysunek dziecka w diagnozie i terapii dzieci.
Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Barbara Kochman
Psycholog, psychoterapeutka. Studia z zakresu psychologii ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim.
Czytaj więcej
Przygotowując się do pracy zdobywała doświadczenie m.in.: na stażu z zakresu domowej opieki pediatrycznej, paliatywnej, kończąc szkolenie psychologiczne z zakresu perinatalnej opieki paliatywnej w Warszawskim Hospicjum dla Dzieci, a także kontynuując staż pod kierunkiem prof. Dr hab. J. Szymkiewicz-Dangel w Poradni USG Agatowa.
Od 2014 roku współpracuje z Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku. Udziela tam pomocy psychologicznej dzieciom chorym terminalnie i ich rodzinom. Ponadto prowadzi grupę wsparcia dla osób w żałobie. Zajmuje się również konsultacjami z rodzicami, którzy borykają się z niepełnosprawnością u dziecka lub nieprawidłowym przebiegiem ciąży. Prowadzi również sesje terapeutyczne dla matek cierpiących na depresję poporodową.
Odbyte szkolenia:
2013-2014 – Kurs podstawowy psychoterapii systemowej indywidualnej i rodzinnej – Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej.
2015-2016 – Praktyka kliniczna w zakresie domowej opieki hospicyjnej nad dziećmi – Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.
2016 – Szkolenie specjalistyczne w dziedzinie perinatalnej opieki hospicyjnej – Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.
2016 – Szkolenia z zakresu prowadzenia grup wsparcia – Fundacja Nagle Sami.
2016 – 4,5 letni kurs psychoterapii pod kierownictwem dr hab. A. Cechnickiego.
Członek nadzwyczajny Polskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Pracuje pod superwizją.

Wioletta Kujawa-Brzezińska - superwizor
Psychoterapeutka (certyfikat nr 247 Polskiego Towarzystwa Psychologicznego), superwizor aplikant Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Czytaj więcej
Zajmuje się psychoterapią indywidualną młodzieży i dorosłych oraz prowadzi superwizję. Kieruje się dyrektywami psychoterapii integracyjnej. Jest trenerem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz jedną ze współzałożycielek Pracowni Integra. Jako pedagog pracuje 27 lat, poświęcając się w tym czasie terapii osób potrzebujących pomocy we wszystkich grupach wiekowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w: Młodzieżowym Ośrodku Konsultacji i Terapii, Zakładzie Poprawczym, Centrum Edukacji Nauczycieli i Zespole Szkół nr 16. Stale prowadzi współpracę z ośrodkami szkoleniowymi prowadząc warsztaty i wykłady dla rodziców i nauczycieli.
Odbyte szkolenia:
1994 – Szkolenie w zakresie profilaktyki uzależnień i socjoterapii prowadzone metodą psychologicznego treningu grupowego oraz warsztaty umiejętności psychologicznych organizowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Ośrodek Badań i Usług Psychologicznych w Warszawie.
1996 – Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie (Warszawa) organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia i Trzeźwości oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
1997-1999 – Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii w Ośrodku Metod i Szkoleń Psychospołecznych (Warszawa).
2000-2004 – Szkolenie z psychoterapii Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (Białystok).
2006-2009 – Szkolenie z Systemowej Terapii Rodzin w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ ( Białystok).
2015-2019 – Seminarium teoretyczno-superwizyjne „Podstawy myśli psychoanalitycznej”. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje pod superwizją.

Magdalena Lech
Psycholog i psychoterapeutka
Czytaj więcej
Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Od 2014 roku pracuje w Klinice Psychiatrii. Zajmuje się tam diagnozą psychologiczną, wsparciem pacjentów oraz prowadzi grupy psychoedukacyjne oraz wsparcia. Zawodowo jest związana również z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku, gdzie zajmuje się psychologią żywienia oraz psychodietetyką.
Szkolenia:
2015 – Diagnoza osobowości w praktyce, SWPS Warszawa
2015 – Diagnoza neuropsychologiczna w praktyce, SWPS Warszawa
2016 – Kurs diagnostyki i terapii deficytów poznawczych u chorych na schizofrenie, Choroszcz
2017 – 2021 – 4,5 letni kurs psychoterapii pod kierownictwem dr hab. A. Cechnickiego
2021 – Wsparcie psychologiczne osób LGBTQIA
2021 – Wybiórczość pokarmowa u dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej
2021 – Wybiórczość pokarmowa u dzieci ze spektrum autyzmu.
2021 – Samobójstwo i próba samobójcza – interwencja kryzysowa w sytuacji zagrożenia życia
2022 – Neofobia żywieniowa. Jak wspierać dziecko oraz jego rodziców w okresie rozwojowej neofobii
Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaje stałej superwizji indywidualnej oraz grupowej.

Katarzyna Trypuć
Psycholog, psychoterapeutka, pedagog
Czytaj więcej
Kilkanaście lat zajmowała się pracą z dzieckiem chorym i jego rodziną w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. Prowadzi terapię indywidualną dorosłych i młodzieży. Pracuje pod superwizją. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Odbyte szkolenia:
- staż kliniczny w Ośrodku Psychiatrii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży „Eureka” w Białymstoku;
- staż psychoterapeutyczny w SP ZOZ MSWiA w Białymstoku na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Psychogeriatrii;
- Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach – kurs podstawowy, zorganizowany przez Centrum Rozwiązań w Toruniu;
- Dialog Motywujący – Centrum Dialogu Motywującego i Psychoterapii w Warszawie;
- Podyplomowy, 4,5 letni Kursu Psychoterapii w nurcie psychodynamicznym i systemowym, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Organizator: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii Środowiskowej w Krakowie.

Beata Uchman
Psycholog, psychoterapeuta, prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz psychoterapię par i małżeństw.
Czytaj więcej
Jest psychologiem od 1991 roku, gdy ukończyła psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.
Odbyte szkolenia:
- 2013 rok – ukończony 4-letni Kurs Podyplomowy Psychoterapii w Stowarzyszeniu na rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej w Krakowie (akredytacja Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego),
- 2014 rok – szkolenie z zakresu Terapii Rodzin i Par (roczne), organizowane przez Pracownię Terapii Rozwoju w Warszawie,
- uzyskanie certyfikatu „trenera ART” (Instytut Amity) oraz ukończenie Szkoły Profilaktyki Uzależnień.
Od 2005 roku jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, a od 2014 członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP.
Znajduje się na liście terapeutów i superwizorów PTP (w trakcie szkolenia). Od 6 lat superwizuje się u Anny Tanalskiej-Dulęby oraz Anastazji Hykiel.

Krystyna Wysocka
Psychoterapeutka, zakres pomocy terapeutycznej: psychoterapia rodzin, par oraz psychoterapia indywidualna dorosłych w ujęciu psychodynamicznym.
Czytaj więcej
Pracowała jako terapeutka w placówkach zajmujących się pomocą młodzieży zagrożonej prowadząc socjoterapię i zajęcia psychoedukacyjne. Do dziś współpracuje z placówkami zajmującymi się pracą z młodzieżą.
Od 2005 przez sześć lat pracowała w Młodzieżowym Ośrodkiem Konsultacji i Terapii, gdzie zajmowała się terapią osób dorosłych dotkniętych alkoholizmem w rodzinie oraz przemocą stosowaną przez najbliższych.
Odbyte szkolenia:
2003 – Podyplomowe Studium Socjoterapii przy Uniwersytecie w Białymstoku.
2007 – Terapia Poznawczo-Behawioralna Zaburzeń Nerwicowych u Depresyjnych Dzieci i Młodzieży (Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie).
2006 – Systemowa Terapia Rodzin doskonalona przez 3 lata w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
2006-2011 – Psychoterapia (całościowy kurs podyplomowy) w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
2021 – Psychoanalityczna Praca z Parami – roczny kurs prowadzony przez Jarosława Serdakowskiego, prezesa Sekcji Psychoterapii Par i Rodzin PTPP
- dodatkowe szkolenia i konferencje poświęcone problematyce pomocy ofiarom przemocy w rodzinie;
Lubi odpoczynek nad wodą i na wodzie, eksperymentuje z autorskimi przepisami w kuchni.

Jarosław Żukowski
Psycholog i psychoterapeuta (certyfikat nr 320 Polskiego Towarzystwa Psychologicznego). Prowadzi terapię indywidualną dorosłych oraz par i małżeństw w Pracowni Integra.
Czytaj więcej
Jest absolwentem Uniwersytetu SWPS (dawniej Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej) na kierunku psychologii klinicznej oraz ukończył filologię polską (Uniwersytet Warszawski). Prowadzi terapię indywidualną dorosłych oraz par i małżeństw w Pracowni Integra.
Pracuje w ujęciu psychoanalitycznym. Posiada doświadczenie w zakresie prowadzenia warsztatów i grup wsparcia dla małżeństw. W wolnym czasie dzieli się refleksjami o różnych barwach małżeństwa na swoim blogu: www.blogdladwojga.pl
Odbyte szkolenia:
- Kurs Psychoterapii Ericksonowskiej – atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (Białystok);
- Terapia Par i Małżeństw w ujęciu systemowym (kurs roczny) – Krakowska Fundacja Rozwoju Psychoterapii im. M. Orwid (Kraków);
- Interwencja kryzysowa oraz pomoc psychologiczna osobom dorosłym, ofiarom przemocy (Warszawa);
- Seminarium teoretyczno-superwizyjne: „Podstawy myśli psychoanalitycznej” (2015-2019);
- Seminarium “Duchowość i psychoanaliza” w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej (2019).
- Psychoanalityczna Praca z Parami – roczny kurs prowadzony przez Jarosława Serdakowskiego, prezesa Sekcji Psychoterapii Par i Rodzin PTPP (2021)
- Psychoterapia psychoanalityczna w leczeniu głębokich zaburzeń osobowości w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej (2020-2022).
- Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej (w trakcie)
Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz członek nadzwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.
Współpracownicy

Dorota Napiórkowska-Łaguna
Dr n. med., lekarz medycyny – specjalista psychiatra
Czytaj więcej
Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem farmakologicznym, a także poradnictwem i psychoedukacją w zakresie różnych zaburzeń psychicznych (zaburzenia lękowe i depresyjne, psychozy, w tym schizofrenia, zaburzenia psychiczne wieku podeszłego). Wizyty w gabinecie, a także wizyty domowe.
Doświadczenie zawodowe:
1996-1999 – praca naukowa w Zakładzie Farmakodynamiki oraz Zakładzie Fizjologii Doświadczalnej UMB i w Zakładzie Fizjologii Uniwersytetu w Hamamatsu w Japonii;
1996-2006 – Szpital Psychiatryczny w Choroszczy (Oddział Ogólnopsychiatryczny, Oddział Detoksykacji Alkoholowej);
2006-2007 – Poradnia i Oddział Dzienny Leczenia Uzależnienia od Alkoholu, ul. Żurawia 14, Białystok;
2001-2004 kurs psychoterapii (Polski Instytut Ericksonowski w Łodzi);
2004-2008 – konsultant psychiatra w Ośrodku Pomocy Społecznej, praca w Środowiskowym Domu Samopomocy (psychoedukacja i opieka medyczna nad pacjentami chorującymi na schizofrenię);
od 2008r. – opieka psychiatryczna nad mieszkańcami kilku Domów Pomocy Społecznej (głównie osoby w podeszłym wieku z zaburzeniami otępiennymi),
od kwietnia 2011r. – prowadzi Dzienny Oddział Psychogeriatrii (dla osób z chorobą Alzheimera i innymi typami otępień) w Podlaskim Centrum Psychogeriatrii.
od 2000r. – praca w ambulatoryjnej opiece psychiatrycznej (Poradnie Zdrowia Psychicznego,
a od 2007r. – własny Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny).
Wizyty prosimy umawiać telefonicznie.
Kontakt: tel. 695 922 804
Pacjentów przyjmujemy:
Wizyty umawiamy telefonicznie, najlepiej na 10 minut przed każdą pełną godziną.