Psycholog, psychoterapeuta (certyfikat nr 199 Polskiego Towarzystwa Psychologicznego), superwizor aplikant. Od 1992 roku prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych oraz superwizję w podejściu psychodynamicznym. Współzałożycielka i kierownik Pracowni Integra.

Barbara Żukowska - superwizor
Czytaj więcej
Psycholog, psychoterapeuta (certyfikat nr 199 Polskiego Towarzystwa Psychologicznego), superwizor aplikant. Od 1992 roku prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych oraz superwizję w podejściu psychodynamicznym. Współzałożycielka i kierownik Pracowni Integra.
W dorobku zawodowym ma m.in. doświadczenie wyniesione z pracy w: Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra, w świetlicy terapeutycznej (aktualnie – Specjalistyczna Poradnia Pedagogiczno-psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży z Zaburzeniami Emocjonalnymi), w NP. ZOZ psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży Anima (w Białymstoku). Od 1997 roku prowadzi własną praktykę w zakresie psychoterapii. Była również osiem lat biegłym sądowym w Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym Sądu Okręgowego w Białymstoku oraz współpracowała z Nauczycielskim Kolegium Rewalidacji i Resocjalizacji w Białymstoku. W kolegium prowadziła warsztaty dotyczące umiejętności interpersonalnych. Prowadziła także ćwiczenia i wykłady z psychoterapii, a także psychologiczne warsztaty w AWSD w Białymstoku.
Doświadczenie zawodowe i szkolenia:
- staż w Młodzieżowym Ośrodku Psychologicznym w Warszawie, w latach 1991-1993,
- szkolenie w terapii i treningu grupowym, prowadzonego przez superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (Warszawa), w ramach grupy superwizyjno-szkoleniowej (lata 1993-1994),
- szkolenie z obszaru psychoterapii i treningu grupowego w grupie prowadzonej przez superwizora PTP (Warszawa), w zakresach: terapii psychodynamicznej, teorii relacji z obiektem oraz teorii i praktyki w podejściu psychoterapii Gestalt (1996-97),
- szkolenie w zakresie psychoterapii prowadzonego przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Białymstoku (lata 2000-2004),
- szkolenie w systemowej terapii rodzin w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ w Białymstoku (lata 2006-2009),
- ukończona własna psychoanaliza (w latach 2013-2017) ,
- seminarium superwizyjno-teoretycznego „Podstawy myśli psychoanalitycznej” (2015- 2019).
- Psychoterapia psychoanalityczna w leczeniu głębokich zaburzeń osobowości w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej (2020 – 2022).
- Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej (w trakcie)
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Artur Brzeziński
Psychoterapeuta i life coach. Prowadzi sesje indywidualne i dla par. Pracuje w ujęciu integracyjnym łącząc różne metody pracy w zależności od specyfiki potrzeb i możliwości Pacjentów.
Czytaj więcej
Posiada certyfikat specjalisty w zakresie pomocy psychologicznej dla par wydany przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje pod superwizją.
Prowadzi blog „Dobre życie” o psychologii pozytywnej na co dzień (http://dobre-zycie.blogspot.com)
Kontakt: tel. 600 970 711 e-mail: artur.brzezinski@live.com
Ważniejsze szkolenia:
- 2 letnie Studium Pomocy Psychologicznej dla Par organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia PTP
- 4,5 letni podyplomowy kurs psychoterapii w nurcie psychodynamicznym i systemowym atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
- Szkolenie I i II stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach organizowane przez Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie
- Studia podyplomowe z Life Coachingu organizowane przez Collegium Civitas w Warszawie
- Studiach podyplomowe Psychologia Biznesu dla Menedżerów organizowane przez Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego
- Szkolenie Dialog Motywujący i jego zastosowanie w pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi behawioralnie organizowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Motywującej

Małgorzata Charkiewicz-Kalinowska
Psycholog kliniczny, psychoterapeutka. Specjalizuje się na prowadzeniu terapii: indywidualnej osób dorosłych, rodzin oraz par.
Czytaj więcej
Ma bogate doświadczenia pracy w służbie zdrowia, pracowała jako psycholog m.in. w: NP ZOZ Psychiatrycznym Anima, Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Klinice Neurologii Dziecięcej, Państwowym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku w Klinice Neurologii. Wspierała dydaktycznie i prowadziła współpracę z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku oraz Nauczycielskim Kolegium Rewalidacji i Resocjalizacji również w Białymstoku
Od 2000 roku skupia się na pracy z dziećmi w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Prowadzi w niej: diagnostykę, psychoedukację, terapię systemową rodzin, interwencję kryzysową, a dla rodziców warsztaty kompetencji wychowawczych.
Ważniejsze szkolenia:
1997 – specjalizacja z psychologii klinicznej (staże oraz szkolenia w zakresie psychologii klinicznej dzieci i młodzieży, psychologii klinicznej człowieka dorosłego, neuropsychologii oraz psychosomatyki m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie).
2005-2006 – szkolenie z Interwencji Kryzysowej.
2006 – trzyletnie szkolenie „Systemowa Terapia Rodzin” w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
2006-2011– całościowe szkolenie podyplomowe „Psychoterapia” w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Joanna Drągowska
Psychoterapeutka w procesie szkolenia, certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień (nr certyfikatu 1958), pedagog. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych.
Czytaj więcej
Od 2015 roku pracuje w Etapie – Ośrodku Profilaktyki i Terapii dla Młodzieży i Dorosłych w Białymstoku, gdzie prowadzi terapię osób uzależnionych i ich bliskich. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W swojej pracy wykorzystuje przede wszystkim podejście psychodynamiczne oraz systemowe. Pracuje pod stałą superwizją.
Odbyte szkolenia:
– 4,5 letni Kurs psychoterapii pod kierownictwem prof. dr hab. Andrzeja Cechnickiego, atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, rok rozpoczęcia – 2019 (w trakcie),
– Studium Terapii Uzależnień, Błękitny Krzyż w Polsce, rok ukończenia 2016r., Uzyskany certyfikat nr 1958,
– Staż kliniczny w Ośrodku Terapii Uzależnień Stare Juchy, 2016r.
– Szkolenie „Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach” – kurs podstawowy, Centrum Rozwiązań, 2016r., Białystok,
– Szkolenie „Dialog motywujący|”, Śląska Fundacja Błękitny Krzyż, 2015r.;

Katarzyna Dallemura-Grześ
Certyfikowana psychoterapeutka (certyfikat nr 288 Polskiego Towarzystwa Psychologicznego), prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych osób.
Czytaj więcej
Współzałożycielka Pracowni Integra. W zawodzie od 2002 r. – wówczas zaczęła prowadzić terapię w Młodzieżowym Ośrodku Konsultacji i Terapii w Białymstoku oraz w NP ZOZ Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży Anima. Współpracowała również z Uniwersytetem w Białymstoku i Kolegium Nauczycielskim Rewalidacji i Resocjalizacji w Białymstoku, gdzie prowadziła warsztaty umiejętności interpersonalnych oraz kształciła socjoterapeutów.
Od ponad dziesięciu lat prowadzi także pracę socjoterapeutyczną – równego typu grupy: wsparcia, terapeutyczne, psychoedukacyjne, ale też warsztaty dla dorosłych, młodzieży i dzieci, m.in. w świetlicach socjoterapeutycznych, szkołach i klubach abstynentów. W międzyczasie współpracowała również z Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Białymstoku, gdzie szkoliła nauczycieli.
Odbyte szkolenia:
1994 – Instytut Psychologii Zdrowia i Trzeźwości – Studium Wiedzy o Problemach Alkoholowych
1997 – Stowarzyszenie OPTA – szkolenie w zakresie prowadzenia grup socjoterapeutycznych dla dzieci i młodzieży oraz profilaktyki uzależnień
1999 – Polski Instytut Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie – szkolenia dotyczące diagnozy i terapii dzieci z zaburzeniami psychosomatycznymi i ich rodzin
2000-2004 – ukończyła szkolenie z psychoterapii Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (Białystok);
2006-2009 – ukończyła szkolenie z Systemowej Terapii Rodzin w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ (Białystok).
Interesuje się aromaterapią i dogoterapią.

Elżbieta Jeżyna
Psychoterapeutka, prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych osób.
Czytaj więcej
Od dwunastu lat zdobywa doświadczenie pracując w Stowarzyszeniach, Ośrodkach Psychoterapeutycznych z grupami pacjentów na Oddziałach Dziennych jak i indywidualnie z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.
W pracy terapeutycznej korzysta z różnych metod i technik w zależności od trudności z jakimi osoba zgłasza się na terapię.
Odbyte szkolenia:
2013-2017 – 4 letnie podyplomowe szkolenie w Instytucie DMT (Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem)
2017 – 2021 – asystentura w Instytucie DMT
2019 – w trakcie – 4,5 letni Kurs Psychoterapii organizowany przez Stowarzyszenie Na rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej w Krakowie
Od 2010 roku pracuje pod stałą superwizją. Jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

Katarzyna Kaczyńska
Psycholog dziecięcy prowadzący: diagnozę psychologiczną, psychoedukację i profilaktykę.
Czytaj więcej
Od 11 lat pracuje w poradni psychologiczno – pedagogicznej oraz innych placówkach świadczących pomoc psychologiczną dla: dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli w Białymstoku. W pracy skupia się na wspieraniu rozwoju uzdolnionych dzieci, ale też na udzielaniu pomocy w przypadku: problemów emocjonalnych, w nadpobudliwości psychoruchowej, na poradnictwie w przypadku trudności wychowawczych oraz pomocy dzieciom przejawiającym zaburzenia i deficyty rozwojowe.
Realizuje autorskie programy skierowane bezpośrednio dla dzieci i młodzieży, nauczycieli, rodziców w obszarach – kreatywnego rozwiązywania problemów, twórczego myślenia oraz stymulowania zdolności. W zakresie poradnictwa świadczy pomoc skupioną na psychoedukacji dotyczącej wszystkich aspektów stymulowania i wspierania rozwoju dzieci i młodzieży, w tym właściwego postępowania wychowawczego i rozumienia przyczyn konfliktów oraz właściwego reagowania, gdy się pojawią.
Zajmuje się diagnozą rozwoju, funkcjonowania dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz specyficznymi trudnościami w nauce. Prowadzi szkolenia i wykłady dla nauczycieli, pracowników medycznych, warsztaty dla rodziców. Współpracuje z placówkami kształcenia specjalnego i integracyjnego: Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku, Podlaskim Centrum Edukacji Nauczycieli, NZOZ „Axon”, Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku oraz Akademią Medyczną w Lublinie.
Odbyte szkolenia:
2000 – Sekcja Medycyny psychosomatycznej – szkolenie dotyczące diagnozy i terapii dzieci z zaburzeniami psychosomatycznymi i ich rodzin.
2002 – Polskie Towarzystwo Psychologiczne – szkolenia dotyczące specyfiki rozwoju, funkcjonowania i terapii dzieci nadmiernie wrażliwych, nieśmiałych.
2004 – Trening myślenia twórczego i rozwoju osobowości.
2002, 2004 – Cykl szkoleń w ramach Szkoły dla Rodziców i Wychowawców: „Jak mówić… jak słuchać…”.
2003, 2005, 2008, 2010 – szkolenia dotyczące diagnozy i terapii dzieci nadpobudliwych psychoruchowo.
2004 – Katolicki Uniwersytet Lubelski – szkolenie dotyczące diagnozy osób wielorako niepełnosprawnych, z zaburzeniami rozwojowymi i mikrodeficytami.
2002, 2005, 2009 – Krajowe Towarzystwo Autyzmu – szkolenia dotyczące diagnozy, terapii osób z autyzmem dziecięcym lub innymi całościowymi zaburzeniami rozwoju.
2008 Europejski Instytut Socrates Scola – szkolenia dotyczące diagnozy specyficznych trudności szkolnych uczniów – dysleksja, dysortografia, dysgrafia, dyskalkulia.
2010 – Centrum Terapii Behawioralnej – szkolenie dotyczące zjawiska zachowań agresywnych i zaburzeń zachowania u dzieci i młodzieży.
2011 – Ośrodek Psychoterapii Behawioralnej „Sukces” Warszawa – szkolenie rysunek dziecka w diagnozie i terapii dzieci.
Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Barbara Kochman
Psycholog, psychoterapeutka. Studia z zakresu psychologii ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim.
Czytaj więcej
Przygotowując się do pracy zdobywała doświadczenie m.in.: na stażu z zakresu domowej opieki pediatrycznej, paliatywnej, kończąc szkolenie psychologiczne z zakresu perinatalnej opieki paliatywnej w Warszawskim Hospicjum dla Dzieci, a także kontynuując staż pod kierunkiem prof. Dr hab. J. Szymkiewicz-Dangel w Poradni USG Agatowa.
Od 2014 roku współpracuje z Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku. Udziela tam pomocy psychologicznej dzieciom chorym terminalnie i ich rodzinom. Ponadto prowadzi grupę wsparcia dla osób w żałobie. Zajmuje się również konsultacjami z rodzicami, którzy borykają się z niepełnosprawnością u dziecka lub nieprawidłowym przebiegiem ciąży. Prowadzi również sesje terapeutyczne dla matek cierpiących na depresję poporodową.
Odbyte szkolenia:
2013-2014 – Kurs podstawowy psychoterapii systemowej indywidualnej i rodzinnej – Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej.
2015-2016 – Praktyka kliniczna w zakresie domowej opieki hospicyjnej nad dziećmi – Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.
2016 – Szkolenie specjalistyczne w dziedzinie perinatalnej opieki hospicyjnej – Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.
2016 – Szkolenia z zakresu prowadzenia grup wsparcia – Fundacja Nagle Sami.
2016 – 4,5 letni kurs psychoterapii pod kierownictwem dr hab. A. Cechnickiego.
Członek nadzwyczajny Polskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Pracuje pod superwizją.

Wioletta Kujawa-Brzezińska - superwizor
Psychoterapeutka (certyfikat nr 247 Polskiego Towarzystwa Psychologicznego), superwizor aplikant Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Czytaj więcej
Zajmuje się psychoterapią indywidualną młodzieży i dorosłych oraz prowadzi superwizję. Kieruje się dyrektywami psychoterapii integracyjnej. Jest trenerem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz jedną ze współzałożycielek Pracowni Integra. Jako pedagog pracuje 27 lat, poświęcając się w tym czasie terapii osób potrzebujących pomocy we wszystkich grupach wiekowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w: Młodzieżowym Ośrodku Konsultacji i Terapii, Zakładzie Poprawczym, Centrum Edukacji Nauczycieli i Zespole Szkół nr 16. Stale prowadzi współpracę z ośrodkami szkoleniowymi prowadząc warsztaty i wykłady dla rodziców i nauczycieli.
Odbyte szkolenia:
1994 – Szkolenie w zakresie profilaktyki uzależnień i socjoterapii prowadzone metodą psychologicznego treningu grupowego oraz warsztaty umiejętności psychologicznych organizowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Ośrodek Badań i Usług Psychologicznych w Warszawie.
1996 – Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie (Warszawa) organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia i Trzeźwości oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
1997-1999 – Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii w Ośrodku Metod i Szkoleń Psychospołecznych (Warszawa).
2000-2004 – Szkolenie z psychoterapii Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (Białystok).
2006-2009 – Szkolenie z Systemowej Terapii Rodzin w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ ( Białystok).
2015-2019 – Seminarium teoretyczno-superwizyjne „Podstawy myśli psychoanalitycznej”. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje pod superwizją.

Magdalena Lech
Psycholog i psychoterapeutka
Czytaj więcej
Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Od 2014 roku pracuje w Klinice Psychiatrii. Zajmuje się tam diagnozą psychologiczną, wsparciem pacjentów oraz prowadzi grupy psychoedukacyjne oraz wsparcia. Zawodowo jest związana również z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku, gdzie zajmuje się psychologią żywienia oraz psychodietetyką.
Szkolenia:
2015 – Diagnoza osobowości w praktyce, SWPS Warszawa
2015 – Diagnoza neuropsychologiczna w praktyce, SWPS Warszawa
2016 – Kurs diagnostyki i terapii deficytów poznawczych u chorych na schizofrenie, Choroszcz
2017 – 2021 – 4,5 letni kurs psychoterapii pod kierownictwem dr hab. A. Cechnickiego
2021 – Wsparcie psychologiczne osób LGBTQIA
2021 – Wybiórczość pokarmowa u dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej
2021 – Wybiórczość pokarmowa u dzieci ze spektrum autyzmu.
2021 – Samobójstwo i próba samobójcza – interwencja kryzysowa w sytuacji zagrożenia życia
2022 – Neofobia żywieniowa. Jak wspierać dziecko oraz jego rodziców w okresie rozwojowej neofobii
Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaje stałej superwizji indywidualnej oraz grupowej.

Katarzyna Trypuć
psycholog, psychoterapeutka, pedagog
Czytaj więcej
Kilkanaście lat zajmowałam się pracą z dzieckiem chorym i jego rodziną w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. Prowadzę terapię indywidualną dorosłych i młodzieży. Pracuję pod superwizją. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Odbyte szkolenia:
- staż kliniczny w Ośrodku Psychiatrii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży „Eureka” w Białymstoku;
- Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach – kurs podstawowy, zorganizowany przez Centrum Rozwiązań w Toruniu;
- Dialog Motywujący – Centrum Dialogu Motywującego i Psychoterapii w Warszawie;
- Podyplomowy, 4,5 letni Kursu Psychoterapii w nurcie psychodynamicznym i systemowym, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Organizator: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii Środowiskowej w Krakowie.

Beata Uchman
Psycholog, psychoterapeuta, prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz psychoterapię par i małżeństw.
Czytaj więcej
Jest psychologiem od 1991 roku, gdy ukończyła psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.
Odbyte szkolenia:
- 2013 rok – ukończony 4-letni Kurs Podyplomowy Psychoterapii w Stowarzyszeniu na rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej w Krakowie (akredytacja Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego),
- 2014 rok – szkolenie z zakresu Terapii Rodzin i Par (roczne), organizowane przez Pracownię Terapii Rozwoju w Warszawie,
- uzyskanie certyfikatu „trenera ART” (Instytut Amity) oraz ukończenie Szkoły Profilaktyki Uzależnień.
Od 2005 roku jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, a od 2014 członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP.
Znajduje się na liście terapeutów i superwizorów PTP (w trakcie szkolenia). Od 6 lat superwizuje się u Anny Tanalskiej-Dulęby oraz Anastazji Hykiel.

Krystyna Wysocka
Psychoterapeutka, zakres pomocy terapeutycznej: psychoterapia rodzin, par oraz psychoterapia indywidualna dorosłych w ujęciu psychodynamicznym.
Czytaj więcej
Pracowała jako terapeutka w placówkach zajmujących się pomocą młodzieży zagrożonej prowadząc socjoterapię i zajęcia psychoedukacyjne. Do dziś współpracuje z placówkami zajmującymi się pracą z młodzieżą.
Od 2005 przez sześć lat pracowała w Młodzieżowym Ośrodkiem Konsultacji i Terapii, gdzie zajmowała się terapią osób dorosłych dotkniętych alkoholizmem w rodzinie oraz przemocą stosowaną przez najbliższych.
Odbyte szkolenia:
2003 – Podyplomowe Studium Socjoterapii przy Uniwersytecie w Białymstoku.
2007 – Terapia Poznawczo-Behawioralna Zaburzeń Nerwicowych u Depresyjnych Dzieci i Młodzieży (Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie).
2006 – Systemowa Terapia Rodzin doskonalona przez 3 lata w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
2006-2011 – Psychoterapia (całościowy kurs podyplomowy) w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
2021 – Psychoanalityczna Praca z Parami – roczny kurs prowadzony przez Jarosława Serdakowskiego, prezesa Sekcji Psychoterapii Par i Rodzin PTPP
- dodatkowe szkolenia i konferencje poświęcone problematyce pomocy ofiarom przemocy w rodzinie;
Lubi odpoczynek nad wodą i na wodzie, eksperymentuje z autorskimi przepisami w kuchni.

Jarosław Żukowski
Psycholog i psychoterapeuta (certyfikat nr 320 Polskiego Towarzystwa Psychologicznego). Prowadzi terapię indywidualną dorosłych oraz par i małżeństw w Pracowni Integra.
Czytaj więcej
Jest absolwentem Uniwersytetu SWPS (dawniej Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej) na kierunku psychologii klinicznej oraz ukończył filologię polską (Uniwersytet Warszawski). Prowadzi terapię indywidualną dorosłych oraz par i małżeństw w Pracowni Integra.
Pracuje w ujęciu psychoanalitycznym. Posiada doświadczenie w zakresie prowadzenia warsztatów i grup wsparcia dla małżeństw. W wolnym czasie dzieli się refleksjami o różnych barwach małżeństwa na swoim blogu: www.blogdladwojga.pl
Odbyte szkolenia:
- Kurs Psychoterapii Ericksonowskiej – atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (Białystok);
- Terapia Par i Małżeństw w ujęciu systemowym (kurs roczny) – Krakowska Fundacja Rozwoju Psychoterapii im. M. Orwid (Kraków);
- Interwencja kryzysowa oraz pomoc psychologiczna osobom dorosłym, ofiarom przemocy (Warszawa);
- Seminarium teoretyczno-superwizyjne: „Podstawy myśli psychoanalitycznej” (2015-2019);
- Seminarium “Duchowość i psychoanaliza” w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej (2019).
- Psychoanalityczna Praca z Parami – roczny kurs prowadzony przez Jarosława Serdakowskiego, prezesa Sekcji Psychoterapii Par i Rodzin PTPP (2021)
- Psychoterapia psychoanalityczna w leczeniu głębokich zaburzeń osobowości w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej (2020-2022).
- Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej (w trakcie)
Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz członek nadzwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.
Współpracownicy

Dorota Napiórkowska-Łaguna
Dr n. med., lekarz medycyny – specjalista psychiatra
Czytaj więcej
Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem farmakologicznym, a także poradnictwem i psychoedukacją w zakresie różnych zaburzeń psychicznych (zaburzenia lękowe i depresyjne, psychozy, w tym schizofrenia, zaburzenia psychiczne wieku podeszłego). Wizyty w gabinecie, a także wizyty domowe.
Doświadczenie zawodowe:
1996-1999 – praca naukowa w Zakładzie Farmakodynamiki oraz Zakładzie Fizjologii Doświadczalnej UMB i w Zakładzie Fizjologii Uniwersytetu w Hamamatsu w Japonii;
1996-2006 – Szpital Psychiatryczny w Choroszczy (Oddział Ogólnopsychiatryczny, Oddział Detoksykacji Alkoholowej);
2006-2007 – Poradnia i Oddział Dzienny Leczenia Uzależnienia od Alkoholu, ul. Żurawia 14, Białystok;
2001-2004 kurs psychoterapii (Polski Instytut Ericksonowski w Łodzi);
2004-2008 – konsultant psychiatra w Ośrodku Pomocy Społecznej, praca w Środowiskowym Domu Samopomocy (psychoedukacja i opieka medyczna nad pacjentami chorującymi na schizofrenię);
od 2008r. – opieka psychiatryczna nad mieszkańcami kilku Domów Pomocy Społecznej (głównie osoby w podeszłym wieku z zaburzeniami otępiennymi),
od kwietnia 2011r. – prowadzi Dzienny Oddział Psychogeriatrii (dla osób z chorobą Alzheimera i innymi typami otępień) w Podlaskim Centrum Psychogeriatrii.
od 2000r. – praca w ambulatoryjnej opiece psychiatrycznej (Poradnie Zdrowia Psychicznego,
a od 2007r. – własny Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny).
Wizyty prosimy umawiać telefonicznie.
Kontakt: tel. 695 922 804

Piotr Walicki
psychoterapeuta, pedagog – stażysta
Czytaj więcej
Pracuje w nurcie integratywnym, opierając się głównie na podejściu psychodynamicznym oraz poznawczo-behawioralnym. Dostosowuje metody pracy do potrzeb danej osoby. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Pracuje pod superwizją.
Od 2010 roku członek Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie.
Odbyte szkolenia:
- Staż kliniczny na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Psychogeriatrii Szpitala MSWiA w Białymstoku.
- Podyplomowe 4-letnie Studium Psychoterapii organizowane przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie.
Pacjentów przyjmujemy:
Wizyty umawiamy telefonicznie, najlepiej na 10 minut przed każdą pełną godziną.